Co warto wiedzieć przed pierwszymi zajęciami?
Informacje zapisowe- to musisz wiedzieć! ;)

Hej!

Cieszymy się, że do nas dołączyłeś!

Oto kilka informacji które przygotowaliśmy dla Ciebie.

1) Dokumenty zapisowe

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami zapisowymi.

Prosimy o przekazanie dokumentów zapisowych przed zajęciami do trenera prowadzącego– są dostępne do pobrania w załączniku.

Są one niezbędne do udziału w kursie- zwłaszcza zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

Dokumenty zapisowe znajdują się poniżej:

dokumenty-zapisowe-dzieci kliknij link aby pobrać (dokumenty zapisowe dla uczestników niepełnoletnich) Prosimy o pobranie dokumentów, wydrukowanie i przybycie na zajęcia z wypełnionymi dokumentami. W wypadku problemów z drukiem, będą też dostępne czyste kopie do wypełnienia.

dokumenty-zapisowe-dorośli kliknij link aby pobrać (dokumenty zapisowe dla uczestników pełnoletnich) Prosimy o pobranie dokumentów, wydrukowanie i przybycie na zajęcia z wypełnionymi dokumentami. W wypadku problemów z drukiem, będą też dostępne czyste kopie do wypełnienia.

Regulamin-Olimp24-Olimp-08.2021 – Regulamin (do zapoznania się dla uczestników niepełnoletnich oraz pełnoletnich)

Informacja RODO – Olimp Informacja RODO (do zapoznania się dla uczestników niepełnoletnich oraz pełnoletnich)

-Zapraszamy Cię do zarejestrowania w systemie ActiveNow- (zaproszenie do 1 logowanoa wysłaliśmy na e-mail), ActiveNow to nasz Panel Klienta. Jest on bezpłatny. Na swoim koncie sprawdzisz liczbę zajęć w kursie, dni wolne od zajęć, harmonogram płatności, a także zbliżające się zajęcia. W active now możesz także zgłosić swoją nieobecność oraz zapisać się na odrobienie zajęć.

-LOGOWANIE: Po pierwszej rejestracji w active now możesz logować się na stronie: https://app.activenow.io/ Loginem jest Twój e-mail, a hasło nadajesz samodzielnie przy 1 logowaniu (można również odzyskać hasło, my nie mamy do niego dostępu). Strona jest mobilna, dlatego proponujemy zapamiętać hasło w telefonie i mieć zawsze dostęp do swoich zajęć. Nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, wystarczy przeglądarka interenetowa.

Odrabiania zajęć: w całym roku możesz odrobić 5 zajęć po wcześniejszym zgłoszeniu swojej nieobecności. Nieobecność należy zgłaszać w systemie ActiveNow. Zgłoś swoją nieobecność najlepiej dzień wcześniej do g. 12.00 (min 24 h. przed zajęciami), aby dać innym szanse na odrobienie i czas na spakowanie stroju kąpielowego :)  Jeśli dokonasz zgłoszenia nieobecności w terminie, system automatycznie umożliwi Ci odrobienie zajęć. Czas na odrobienie zajęć to 30 dni od zgłoszenia nieobecności. 

UWAGA: Terminy zajęć do odrobienia pokazują się w momencie, gdy uczestnik z innej grupy na Twoim poziomie dokona zgłoszenia nieobecności. Codziennie pojawią się nowe terminy na odrobienie, praktycznie w każdej chwili może się zwolnić miejsce na „odróbkę”.  Zgłaszanie nieobecności i  ODROBIENIE zajęć jest możliwe tylko poprzez system activenow, do którego macie Państwo dostęp 24h/ dobę.

-kurs trwa od września do końca czerwca, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego. Harmonogram całego roku szkolnego oraz daty rozpoczęcia kursów dostępne są tutaj: https://olimp24.com/harmonogram-zajec/

-cena za  kurs to iloczyn całkowitej liczby zajęć w kursie oraz ceny za jednostkowe zajęcia, plus opłata  za czepek Olimp w wys. 30 zł (obowiązkowo dotyczy dzieci i młodzieży/ nie dotyczy uczestników posiadających czepek „Olimp” )

-całkowita liczba zajęć w kursie zależna jest od dnia zajęć, ujęta jest w harmonogramie zajęć. Nasze kursy są dostosowane do przerw w kalendarzu szkolnym.

-płatność za kurs może być dokonana jednorazowo lub w ratach widniejących w systemie ActiveNow tj. zaliczka w wys. 200 zł + 4 raty. Dla rodzeństwa i zajęć 2x w tyg zaliczka 200 zł/os. + 6 rat. Kurs jest płatny z góry, wg dat wskazanych w systemie active now.

-na zajęciach obowiązkowy jest czepek oraz okulary pływackie. Dla dzieci obowiązkowy jest czepek „Olimp” (koszt 30 zł.- prosimy o doliczenie płatności do pierwszej raty/ nie dotyczy uczestników posiadający czepek z zeszłego roku). Czepek zostanie przekazany przez instruktora do 3-4 tygodni od daty pierwszych zajęć (czas produkcji).

nauka i Doskonalenie pływania kraulem i grzbietem,, nauka i doskonalenie pływania delfinem i żabą, skoki na główkę,pływanie metodą total immersion 

2) Basen na którym odbywają się zajęcia

Zapraszamy na basen ok. 15-20 min. przed godziną rozpoczęcia zajęć. 

W e-mailu zapisowym dostałeś informację na jakim basenie odbywają się zajęcia.

Oto kilka przydatnych informacji nt. lokalizacji basenu oraz naszego pierwszego spotkania na basenie.

 

Kompleks składa się z trzech basenów. UWAGA! 90% naszych kursów odbywa się na BASENIE nr 3

Jeśli nie dostałeś informacji, że zajęcia odbywają się na innym basenie, kieruj się na Basen nr 3 (poniżej opis gdzie się znajduje wejście).

BASEN NR 3 – wejście oraz organizacja

Wejście na basen nr 3 jest boczne (nie od głównego gmachu). Wejście znajduje się od strony parkingu za szlabanem. Nad drzwiami widnieje napis BASEN nr 3.

Po przejściu przez drzwi prosimy o udanie się schodami do góry.

-wejście boczne od strony parkingu (zdj. w załączniku)

Szatnie

Na basenie nr 3 znajdują się dwie szatnie: damska oraz męska. Szatnie są samoobsługowe. Klucze znajdują się w szafkach.

W przypadku zajęć z dziećmi i pomocy rodziców, wybór szatni determinuje płeć rodzica.

Parking:

Parking za szlabanem: bezpłatna 1h, kolejna godzina 50% płatna, aby naliczyć zniżkę prosimy o udanie się do recepcji głównej i/lub recepcji basenu nr 1 lub 2 i/lub recepcji siłowni – wejście głównym gmachem. W godzinach wieczornych prosimy o naliczania wejścia przed godziną rozpoczęcia zajęć.

 

Aqua Zdrój Wałbrzych- prosimy o zgłoszenie się do p. Cecylii Klimek przy recepcji basenu

Parking bezpłatny

Gem Wrocław- prosimy o kierowanie się na recepcję i poinformowanie o uczestnictwie pierwszy raz w zajęciach, następnie do szatni

Parking 1h gratis, kolejna płatna 4 zł.

Toruńska Wrocław- prosimy o kierowanie się na recepcję i poinformowanie o uczestnictwie pierwszy raz w zajęciach, następnie do szatni

Parking bezpłatny

Orient Palace Bielany- Gem Wrocław- prosimy o kierowanie się na recepcję Hotelu i poinformowanie o uczestnictwie pierwszy raz w zajęciach; następnie schodami w dół; na basenie są dwie szatnie: damska oraz męska, wybór determinuje płeć rodzica

Parking bezpłatny

4LO Wałbrzych – prosimy okierowanie się bezpośrednio do szatni, następnie do instruktora

Parking na tarenie szkoły lub przed budynkiem płatny wg taryfy miasta

Więcej informacji o basenach: https://olimp24.com/gdzie-uczymy/