Cennik – nauka pływania dla dzieci i dorosłych

Poszukując korzystnych propozycji cenowych odnoszących się do lekcji pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu, warto zainteresować się ceną proponowaną w naszej szkole. Możemy pochwalić się konkurencyjną ofertą, w ramach której gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów, dla których nauczanie pływania najmłodszych jest pasją. Nasza szkoła pływania dla dzieci poza korzystną ceną cechuje się indywidualnym podejściem do kursantów, optymalizacją zajęć z uwzględnieniem możliwości i umiejętności dzieci oraz bezpieczeństwem i higieną wykorzystywanych obiektów pływackich. Pływanie dla dzieci jest bardzo ważną aktywnością fizyczną, która pomaga w prawidłowym rozwoju.

– cennik – W podanych cenach jest już zawarta opłata wejścia na pływalnie, a także zniżka dla rodzeństw oraz uczestników uczęszczających na zajęcia min. 2 razy w tygodniu

CENY KURSÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

od 16.09.2019-27.06.2020

*30 zł- opłata wpisowa na poczet czepka pływackiego Szkoły pływania Olimp

Cena za kurs, składający się z 2 semestrów uzależniona jest od dnia(liczby zajęć w semestrze). Jest to liczba zajęć pomnożona przez kwotę jednostkową.
Przykładowo: Jeśli w semestrze mamy 16 zajęć a kwota jednostkowa wynosi 35 złotych, całkowita kwota za semestr  wynosi 16x 35= 560 złotych . Cena semestralna rozliczana może być we wcześniej ustalonych indywidualnie ratach- zaliczka i 2 raty.

W przypadku nieobecności dziecka umożliwiamy odrobienie zajęć.
Przy zapisie na pływanie dla dzieci, młodzieży czy dorosłych w trakcie semestru do grupy zajęcia liczone są od pierwszych zajęć uczestnika w semestrze.

Ceny lekcji pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu

Jak nauczyć dziecko pływania? Nasi instruktorzy znają odpowiedź! Posiadając długoletnie doświadczenie, potrafią zaprojektować przebieg zajęć w sposób maksymalizujący ich efektywność oraz motywujący uczestników do aktywnego udziału. Szkoła pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu cechuje się niską ceną za zajęcia, zrzeszając jednocześnie najlepiej wykwalifikowanych i zaangażowanych nauczycieli pływackich, których celem jest wprowadzenie dzieci w świat pasji i sportu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przedstawioną w cenniku.

Rodzaj zajęć

 

zajęcia grupowe

Zajęcia rodzic i ja

 

35 zł./30 min.

Nauka pływania dla dzieci i młodzieży

 

35 zł./60 min.

Doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży

 

35 zł./60 min.

Pływanie korekcyjne

 

35 zł./60 min.

Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych

 

40 zł./60 min.