Gdzie uczymy – szkółka pływacka – Wrocław (hotel Gem, Śródmieście, Mianowskiego)

NOWOCZESNE PŁYWALNIE – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Chcąc zapewnić naszym kursantom satysfakcję, wygodę i bezpieczeństwo, organizujemy zajęcia na czystych, wyremontowanych lub nowo wybudowanych pływalniach. Nasza szkoła pływania posiada kilka sprawdzonych miejsc we Wrocławiu i Wałbrzychu, gdzie zapraszamy osoby chętne nabycia nowych doświadczeń i umiejętności. Lekcje pływania dla dzieci oraz nauka pływania dla dorosłych odbywają się na krytych pływalniach, zlokalizowanych w Śródmieściu, przy hotelu Gem na ul. Mianowskiego na Zaciszu, na pływalni przy ZS nr 14 ul. Turuńska (boczna Brucknera), na pływalni przy ul. Teatralnej 10-12 przy Wrocławskim Centrum Spa, na basenie przy Hotelu Hilton (OVO)- ul. Podwale 84 (przy Galerii Dominikańskiej), basenie przy Hotelu Orient Palace– ul. Kłodzka 14 Bielany Wrocławskie, basenie przy Fitness Academy- ul. Rogowska 52A (Nowy Dwór, dawne Redeco) oraz przy ul. Chełmońskiego 43 na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dodatkowo uczymy pływać w Wałbrzychu w Aqua-Zdroju przy ul. Ratuszowej i przy ZS nr 4 ul. Sokołowskiego. W wymienionych obiektach nasza szkółka pływacka prowadzi zajęcia o najwyższej skuteczności, przy wdrożeniu innowacyjnych i sprawdzonych metod. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu obiektów, nasi kursanci mają sposobność wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie lokalizację – zapraszamy do nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

Dbając o Państwa komfort, prowadzimy zajęcia na nowoczesnych lub dopiero wyremontowanych obiektach, które prezentujemy poniżej:

• Pływalnia przy Hotelu Gem*** – Ul. Mianowskiego 2B we Wrocławiu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

BASEN 2

• Centrum Aktywnego wypoczynku „AQUA ZDRÓJ” ul. Ratuszowa 6 w Wałbrzychu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

7-860x320

Pływalnia – Wrocławskie Centrum SPA- ul. Teatralna 10-12 (Centrum)- zapraszamy na zajęcia dla nauki i doskonalenia pływania dzieci i dorosłych.

•Basen przy Hotelu Hilton HOLMES PLACE (OVO)- ul. Podwale 84 (przy galerii Dominikańskiej)- nauka i doskonalenie pływania dla dzieci w wieku 4-6lat, 5-7 lat oraz nauka pływania od podstaw dl dzieci 7-9 lat

• Basen przy Hotelu Orient Palace– ul. Kłodzka 14 Bielany Wrocławskie-nauka pływania dla dzieci w wieku 4-6 i 5-7 lat

• Basen przy Fitness Academy- ul. Rogowska 52A (Nowy Dwór/dawne Redeco)- nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych

• Pływalnia przy Zespole Szkół Nr 4 – ul. Dra Sokołowskiego 75 w Wałbrzychu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

4lo-basen• Pływalnia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43 –
Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.
chelmona

• Pływalnia przy ZS nr 14    we Wrocławiu, ul. Brucknera 10 – Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

SZKOŁA PŁYWANIA W TWOJEJ OKOLICY

Odpowiadając na Państwa potrzeby, prowadzimy zajęcia w kilku obiektach – prezentują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu oraz higieny, gwarantując naszym kursantom satysfakcję z zajęć. Lekcje pływania dla dzieci oraz nauka pływania dla dorosłych odbywają się we Wrocławiu i Wałbrzychu w kilku lokalizacjach. Tam zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej szkółki pływackiej. Nauczymy pływać zarówno najmłodszych ochotników, jak i dorosłych kursantów. Innowacyjne metody oswajania z wodą oraz wprowadzania w techniki pływackie gwarantują zadowolenie i sukces z podjętych lekcji. Szkoła pływania dla dorosłych i dzieci we Wrocławiu, na ulicy Mianowskiego przy hotelu Gem to gwarancja bezpieczeństwa i czystości podczas nauki. Wybierz odpowiadającą Ci lokalizację i dołącz do nas – z nami pływanie stanie się Twoją pasją.