Trening z Otylią Jędrzejczak

Trening z Mistrzynią Otylią Jędrzejczak!

Wraz z grupą dzieci i młodzieży uczestniczyliśmy w treningu z mistrzynią, której nie trzeba było dzieciom przedstawiać. Ku przypomnieniu, polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski.

Był to dzień pełen wrażeń, intensywne treningi w wodzie. Inspiracja po obejrzeniu jeszcze raz (tym razem z komentarzem samej złotej medalistki) finału igrzysk z 2004 w Atenach. Dodatkowo mieliśmy okazję  wysłuchania wykładów Otylii oraz jej sztabu. Jednocześnie podczas treningu z dziećmi rodzice mieli okazję uczestniczyć w wykładach z psychologii sportu i motywacji, dietetyki i żywienia zawodnika, prowadzonych przez sztab szkoleniowy multimedalistki. My prócz zajęć na pływalni, dodatkowo trenowaliśmy na sali.

Wielkie doświadczenie, dużo emocji, niesamowite spotkanie! Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania i dziękujemy!