Rozpoczynamy zapisy na sezon 2022/2023

Zaczynamy zapisy na kolejny sezon pływacki z Olimpem! 

Zapraszamy na kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczestników z poprzedniego sezonu zapraszamy do kontynuacji kursów, a nowych kursantów do nowych grup nauki pływania od podstaw oraz doskonalenia nauki pływania. Gwarantujemy skuteczną naukę oraz świetną atmosferę podczas zajęć! ;)

Dokładny opis poziomów TUTAJ

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-22.00 oraz w soboty i niedziele (cały dzień). W nowym grafiku znajdziesz zajęcia pływania od podstaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zajęcia doskonalenia pływania dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.

Nowe kursy startują w połowie września 2022 wg wskazań opisu zajęć.
Pierwsze kursy wystartują już od 12.09.2022

 

Odnośnik do zapisów.https://olimp24.com/grafik 
Widok grafiku pozwala na selekcjonowanie kursów wg wybranych preferencji oraz przejrzysty widok.

Grafiki na wszystkie obiekty (basen przy Hotelu Gem, ul. Mianowskiego 2B Wrocław, basen przy Wrocławskiem Centrum Spa ul. Teatralna 10-12 Wrocław, pływalnia przy  ZS nr 14 ul. Toruńska/Brucknera Wrocław poza pływalnią przy IV LO w Wałbrzychu. Basen przy Hotelu Orient Palace ul. Kłodzka 14 Bielany Wrocławskie, Basen przy Centrum AQUA-ZDRÓJ Wałbrzych) są gotowe oraz otwarte do zapisów.
UWAGA AKTUALIZACJA Z DNIA 9.09.2022
-Pływalnia przy  ZS nr 14 ul. Toruńska/Brucknera Wrocław-od 9.09 już dostępny grafik na zajęcia w tygodniu oraz sobotnie. 
-Pływalnia przy IV LO w Wałbrzychu – grafik obecnie niedostępny, (basen przyszkolny- w oczekiwaniu na potwierdzenie rezerwacji torów basenowych; grafik niezwłocznie pojawi się po akceptacji Zarządcy obiektu, możliwość zapisu na listę oczekującą). UWAGA! Istnieje niestety prawdopodobieństwo, że w roku szkolnym 2022/23 niestety basen przy 4LO w Wałbrzychu nie zostanie otwarty. Zachęcamy do zapisu na listę rezerwową oraz rezerwowania terminów na basenie w Aqua-Zdroju. 

W przypadku chęci zapisu na listę oczekujących  w IV LO w Wałbrzychu, prosimy o zapis wg instrukcji przez zakładkę https://olimp24.com/zapisy-on-line/ 
1) W polu preferowana lokalizacja WYBIERZ jeden z basenów: IV LO w Wałbrzychu
2) Pole “Preferowany typ zajęć” pozostaw niewypełnione.
3) W polu “Wybierz zajęcia” WYBIERZ pozycję “Zapisy na sezon 2022/2023 z nazwą w/w basenu”
4)Uzupełnij swoje dane
5) Dostaniesz od nas niezobowiązującą informację o możliwości zapisu do grup,  od razu po utworzeniu przez na grafiku na te pływalnie. 

UWAGA LICZBA MIEJSC W GRUPACH PODCZAS ZAPISÓW JEST ŚCIŚLE OGRANICZONA I DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. 
 

-Główny trener prowadzący zajęcia w grupie:
Grafik instruktorów jest zależny od zapisów do grup i będzie udostępniony publicznie na 2-7 dni przed rozpoczęciem kursów w danej lokalizacji.
Po potwierdzeniu utworzenia grupy/grup, główny trener prowadzący zostanie bezzwłocznie przypisany do kursu i będzie widoczny w systemie ActiveNow.
Dla osób kontynuujących preferujemy podtrzymanie zeszłorocznych terminów prowadzących, z możliwością zmiany prowadzącego przez Organizatora z uwagi na niedostępność instruktorów w danym terminie lub niskiej frekwencji danej grupy.
Cała kadra trenerska Szkoły pływania Olimp prowadzi zajęcia tą samą, skuteczną oraz autorską metodyką zajęć. ;) 
 

Jeśli w wybranej lokalizacji nie wyświetla się propozycja terminu lub jest brak miejsc w danej grupie, napisz do nas przez formularz kontaktowy tutaj:  https://olimp24.com/kontakt/
Napisz lokalizację, swój poziom oraz preferowany termin zajęć :) 

Do usłyszenia niedługo i zobaczenia na basenie! :)