Obostrzenia dla naszej branży zostają przedłużone.

Drodzy Państwo,

Obostrzenia dla naszej branży zostały przedłużone do dnia 14.02.2021. Wstrzymujemy nasze zajęcia do odwołania. Mamy nadzieję, że uda się wznowić wspólne treningi pływackie od 15.02 i po raz kolejny planowana data nie ulegnie przesunięciu. 
Informację nt. wznowienia zajęć umieścimy na stronie internetowej najpóźniej w dniu 14.02. Wiąże się to z  datą publikacji rozporządzenia w Dzienniku Ustaw, która pojawia się zazwyczaj 1-2 dni przed wejściem w życie  (najprawdopodobniej 12.02 lub 13.02). 

W związku z niezależnymi od nas zmianami w dacie wznowienia zajęć, prosimy by w dniu zajęć sprawdzać aktualności na naszej stronie.

W chwili obecnej część basenów pozostaje nadal zamknięta (Aqua-Zdrój, Orient Palace, 14 LO Wrocław, 4LO Wałbrzych), część jest dostępna w określonych porach wyłącznie dla kadry narodowej (GEM, Teatralna).  

W związku z niewiadomymi dotyczącymi daty powrotu oraz licznymi zmianami w harmonogramie,
prosimy aby na razie wstrzymać się i NIE WPŁACAĆ kolejnych rat za zajęcia (kolejna przypadała na 10.02). Po powrocie na basen podejmiemy decyzję nt. zajęć które przepadły. Odrobimy je lub odejmiemy od płatności. Zależy to od liczby zajęć oraz daty naszego powrotu. 

Tęsknimy za Wami i za wspólnymi zajęciami i dziękujemy za  słowa wsparcia. 

Niestety nie rozumiemy dlaczego jesteśmy ciągle wstrzymywani z możliwością trenowania. Badania nt. możliwości rozwijania się wirusów w wodzie basenowej  (w tym koronawirus) nie potwierdzają jakiegokolwiek ryzyka zakażenia na pływalni, a podejmowane decyzje z obecnymi ograniczeniami są dla nas niezrozumiałe.
Jeśli popieracie nasze zdanie nt. powrotu na pływalnię  i chcecie nam pomóc w przypomnieniu o naszej branży, zachęcamy do wysyłania zdjęć oraz filmów na facebooku lub e-mail z #uwolnićpływanie. Niech nasza tablica zapłonie od wspaniałych zdjęć i wspomnień :)

Życzymy wszystkim zdrowia, a za osoby których obostrzenia wstrzymują z możliwością pracy trzymamy mocno kciuki! Jeszcze będzie dobrze!
Wszystkiego dobrego,
Klaudia Klimek,
Rafał Klimek.