Odrabianie zajęć we Wrocławiu: Basen Gem, Basen ul. Toruńska 14LO, basen WCS ul. Teatralna, Basen przy Hotelu Orient Palace- Bielany Wrocławskie

Drodzy Państwo,

Czas wracać na zajęcia! Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na wznowienia naszego wspólnego pływania. Na czas oczekiwania miały wpływ niewiadome niezależne od nas  (takie jak powrót uczelni na pływalnię lub samo wznowienie pracy basenu) oraz zasady dotyczące wynajmu torów basenowych. Zarządcy basenów udostępniają tory basenowe na podstawie umowy rocznej (wrzesień/październik – czerwiec), co ma znaczny wpływ na ustalenia terminów zajęć, które będą krótsze niż ten okres. Udało nam się wynegocjować w tych niecodziennych czasach wynajem semestralny- na czas odrobienia zajęć. 

Basen przy ul. Teatralnej we Wrocławiu

Skontaktujemy się z każdym kursantem indywidualnie- telefonicznie, by ustalić odpowiadające terminy zajęć. Działalność basenu pozostaje bez zmian.
Oczekujcie telefonów w tym oraz nadchodzącym tygodniu. Jeśli macie możliwość, prosimy o oddzwanianie na nieodebrane połączenia od nas :) Zaczniemy, jak tylko większość osób wybierze termin zajęć :) 

Basen przy Hotelu Orient Palace- Bielany Wrocławskie

Skontaktujemy się z każdym kursantem indywidualnie- telefonicznie. Zaproponujemy terminy poniedziałkowe oraz środowe przy Hotelu Orient Palace.
Do usłyszenia!

Basen przy Hotelu Gem we Wrocławiu

Kursanci z Gemu!
Potrzebujemy czasu do piątku (09.10.2020). Czekamy na potwierdzenie informacji nt. powrotu uczelni na zajęcia. Wstępnie wiemy, że mogą pojawić się dodatkowe terminy w tygodniu z możliwością rezerwacji na semestr zimowy. Większość z kursantów z ubiegłego roku zapisała się na cały kurs, część osób nie przekazała nam informacji, jaką formę odrabiania preferuje. Z każdym skontaktujemy się telefonicznie między 13-16.10.2020 w celu wspólnego ustalenia terminu. Na pewno możliwa będzie forma weekendowa- sobotnia, niedzielna oraz po potwierdzeniu odwołania zajęć przez uczelnie- tygodniowa- trzymajcie kciuki! :)

Basen ul. Toruńska 70/Brucknera przy 14LO we Wrocławiu

Szanowni Państwo,

Podczas spotkań z Panią Dyrektor LO nr 14 na początku września w sprawie wznowienia działalności basenu, ustaliliśmy że skontaktujemy się jeszcze raz na początku października, jakie będą rokowania na nasz powrót. Był plan i nadzieja, by wznowić pracę basenu, jeśli sytuacja będzie “stabilna” i ulegnie poprawia. Niestety, na Pani Dyrektor ciąży duża odpowiedzialność i postanowiła, że w tym roku nie udostępni żadnych obiektów (w tym basenu)  firmom ani publiczności z zewnątrz.  

Oczywiście  rozumiemy decyzję Pani Dyrektor i w tym semestrze jesteśmy zmuszeni zaplanować zajęcia bez tego obiektu. 

Jesteśmy w stałym kontakcie z Panią Dyrektor oraz kierownikiem administracyjnym i jak tylko pojawi się możliwość wznowienia zajęć, będziemy wracać na Toruńską! :)

Jednocześnie postaramy się Państwu zaproponować zajęcia na pobliskim basenie przy Hotelu Gem (oddalonego o 3min. jazdy samochodem).

Będziemy kontaktować się z każdym telefonicznie. Prosimy o chwilę cierpliwości. Czekamy na potwierdzenie terminów przez basen przy Hotelu Gem do dnia  9.10.2020.  W terminie 13-22.10 będziemy dzwonić i proponować terminy zajęć :)