Odrabianie zajęć w Wałbrzychu AQUA-ZDRÓJ, 4LO oraz wznowienie zajęć na pływalni przy 4LO na Piaskowej Górze

Drodzy Państwo,

W tym tygodniu zadzwonimy do każdego uczestnika z propozycją terminów na odrobienie zajęć. Prosimy o cierpliwość i mamy nadzieję, że uda nam się już spotkać na basenie od 12.10, a najpóźniej od 19.10. Zależy nam, by termin odrobienia zajęć dla każdego był dogodny, stąd forma indywidualnego kontaktu. Prosimy o cierpliwość, do usłyszenia i do zobaczenia wkrótce! 

Zajęcia na basenie w 4 LO w Wałbrzychu na Piaskowej Górze

Drodzy uczestnicy zajęć na pływalni przy 4 Liceum Ogólnokształcącym w Wałbrzychu,

Wciąż czekamy na informację nt. daty wznowienia pracy basenu. Od września tego roku zmienił się zarządzający i jesteśmy w stałym kontakcie z Panią Kierownik Administracyjnym 4LO. Wykonaliśmy dziesiątki telefonów, by dowiedzieć się od kiedy możemy wznowić zajęcia, niestety data wznowienia pracy basenu nie jest jeszcze ustalona przez zarządzających pływalnią.  Liczymy, że basen wznowi swą pracę do listopada 2020.
Na pewno korzystającym oraz włodarzom basenu zależy, by jak najszybciej móc korzystać z pływalni. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, prócz nas również czekają także inne kluby pływackie, które prowadzą treningi na tej pływalni.  
W okresie „do wznowienia” działania basenu, serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia odbywające się na pływalni AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu- jest to tego samego wymiaru basen z podobną głębokością.

Skontaktujemy się telefonicznie, by ustalić, czy chcecie Państwo w tym okresie korzystać z basenu przy AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6, czy zaczekać na uruchomienie pływalni przy 4LO.

Do usłyszenia!