Organizator kolonii i obozów:

Organizatorem kolonii oraz obozów jest Szkoła pływania Olimp. Wyjeżdżamy na kolonię od 2012 roku 2-3 razy w sezonie. Pierwotnie nasze wyjazdy były zamknięte dla uczestników szkoły pływania, lecz co roku przybywali kolejni koloniści spoza szkoły pływania, chcąc spędzić z nami wspólne wakacje. Miłym zaskoczeniem jest zainteresowanie naszymi wyjazdami. Co roku stali bywalcy rezerwują już miejsca przed ogłoszeniem naszej oferty i to do 50% miejsc.

Wyróżnia nas atmosfera. Wiemy, że to nie mają być jedne z kolejnych wakacji, tylko wspomnienia na lata. My natomiast podczas wyjazdu bawimy się razem z dziećmi. Rola wychowawców podczas wyjazdu jest ogromna. Relacja z dziećmi i młodzieżą odgrywa kluczową rolę.
Wychowawcami się instruktorzy ze szkoły pływania Olimp oraz Szkoły Tańca Royal Dance School.  Kiedy jest zabawa, jesteśmy kolegami, kiedy trzeba wesprzeć- przyjaciółmi, musimy też umiejętnie zastąpić rodzica podczas wyjazdu.

Stawiamy na sprawdzone ośrodki, mamy fantastyczną kadrę i opiekunów, w naszym programie zajęć nie znajdziecie ani chwili czasu wolnego. Nie ma czasu na nudę!

A przede wszystkim wiemy jak spędzać wakacje na 100 %!

Ps.: kierownikiem kolonii jest Rafał Klimek-więcej informacji zajdziecie tutaj: https://olimp24.com/instruktorzy/

Zapraszamy na wspólne i jedyne wakacje! :)