Aktualności dla basenów: AQUA-ZDRÓJ; GEM; Orient-Palace; UP-Chełmońskiego

Drodzy Państwo,

Zdajemy sobie sprawę, że duża część naszych kursantów oraz rodziców chciałaby nadal kontynuować kursy pływania.  Chęć Państwa uczestnictwa potwierdza frekwencja na zajęciach oraz  telefony z różnymi propozycjami rozwiązań, za które bardzo dziękujemy.

Według rozporządzenia baseny pozostają zamknięte z wyłączeniem obiektów leczniczych oraz tych przeznaczonych dla zawodników.
My jako szkoła pływania obecnie możemy prowadzić  zajęcia lecznicze/rehabilitacyjne – pływanie korekcyjne oraz zajęcia dla zawodników z licencjami sportowymi- zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej.

Niestety,  ze względu na zamknięcie poniższych obiektów, musimy wstrzymać każde zajęcia od dnia 20.03 do 09.04 włącznie na poniższych obiektach:

AQUA-ZDRÓJ Wałbrzych – obiekt zostaje zamknięty od 20.03-9.04; zajęcia wstrzymane do 9.04, jeśli obiekt będzie otwarty dla zawodników lub w celach leczniczych- damy znać;

basen GEM Wrocław – obiekt zostaje zamknięty od 20.03-9.04; zajęcia wstrzymane do 9.04, jeśli obiekt będzie otwarty dla zawodników lub w celach leczniczych- damy znać;

basen Orient Palace Bielany Wroc. – zajęcia wstrzymane do 9.04;

basen UP ul.Chełmońskiego Wrocław, – zajęcia wstrzymane do 9.04

basen Teatralna SPA– basen pozostaje otwarty;  kursy nauki i doskonalenia pływania wstrzymane do 9.04, z możliwością zmiany istniejących kursów na zajęcia korekcyjno-rehabilitacyjne zgodnie z naszym pkd- prowadzimy kursy pływania leczniczego (rehabilitacje w wodzie oraz zajęcia  korekcyjne) w formie zajęć grupowych  oraz treningi dla zawodników powołanych do kadry- zajęcia indywidualne. Informacje o tym obiekcie i zajęciach w osobnym poście w aktualnościach – prosimy o zapoznanie się z aktualnościami dotyczącymi basenu przy ul. Teatralnej

Na “pocieszenie” możemy powiedzieć, że w harmonogramie zajęć była przerwa wielkanocna i jeśli wrócimy 9.04 do zajęć ominie nas tylko 1,5 tygodnia pływania. 

Płatności/ raty przypadające na marzec pozostają wstrzymane. Harmonogram wpłat w systemie ActiveNow w panelu klienta zaktualizujemy po powrocie na basen, jak będziemy znali już dokładną liczbę nieodbytych zajęć.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia i sił!

Do szybkiego zobaczenia!