Uwaga- nastąpią zmiany w rozliczeniu

W związku z przerwą w zajęciach, a jednocześnie zmniejszoną liczbą zajęć, następuje zmiana w terminie wpłaty raty z dnia 10.02 na dzień 20.02.  

Rozliczenie dotyczy przerwy od 18.01 do dnia wznowienia zajęć. (od 23.12.2020 do 17.01.2021 – przerwa świąteczna i ferie – zgodnie z harmonogramem okres nie był uwzględniany w płatnościach)

W nadchodzącym tygodniu wyliczymy i pomniejszymy kwotę wpłaty o liczbę nieodbytych zajęć. Informacja ukaże się w panelu klienta w systemie ActiveNow w zakładce płatności (nie dotyczy AQUA-ZDROJU, tu informację przekaże przy recepcji p. Celina). Postaramy się, by płatność była aktualna na dzień przypadających zajęć.

Dodatkowo informacja w formie tabeli pojawi się w aktualnościach. Prosimy o chwilę cierpliwości :)

Osoby, które dokonały wpłaty w terminie lub we wcześniejszym terminie uiściły całość płatności będą miały nadpłatę. Pomniejszona zostanie płatność raty przypadającej na dzień 10.03. 
Osoby, które opłaciły cały rok szkolny, otrzymają zwrot do końca lutego.

Osoby, które jeszcze nie zdążyły opłacić raty przypadającej na listopad lub grudzień, proszone są o uiszczenie płatności.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przez e-mail: olimp.kontakt@gmail.com 
Płatnościami we Wrocławiu zajmuje się Klaudia Klimek, na basenie w Aqua-Zdroju informacji nt. płatności udzieli Cecylia Klimek

Do zobaczenia na basenie!

Rafał Klimek