Już niedługo wyjeżdżamy na wspólne wakacje! Pogoda również wprowadza  w wakacyjny nastrój.
Czas zacząć przygotowania do wyjazdu ;)

Przesyłamy kilka załączników kolonijnych. Znajdziecie tam Państwo informacje nt. niezbędnych rzeczy na wyjazd, samej organizacji wyjazdu oraz regulamin. Dodatkowo w dokumentach zawarta jest umowa oraz  załączniki do umowy, w tym także karta kwalifikacyjna. Przesyłamy także skan wypełnionych dokumentów, jako przykład, aby ułatwić wypełnianie tak licznej dokumentacji.

Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie dokumentów DRUKOWANYMI LITERAMI. Proszę nie pomijać żadnych danych, punktów. Są to informacje istotne dla nas, dla Kuratorium, czy też dla pielęgniarki/ lekarza.

Załączniki:

-PDF zawierający umowę oraz załączniki do umowy, kartę kwalifikacyjną- do wydrukowania i uzupełnienia przez rodzica/ prawnego opiekuna,

– przykładowy egzemplarz prawidłowo uzupełnionej dokumentacji- do wglądu jako wzór,

– Informacje dla rodziców- ważny plik, odpowiada na wiele kwestii organizacyjnych oraz jest tam lista niezbędnych rzeczy na wyjazd,

– Regulamin- przedstawia zasady obowiązujące podczas wakacji z nami.

Prosimy o wydrukowanie dokumentów dotyczących turnusu, na który został dokonany zapis, jednostronnie wg wskazanej kolejności i wypełnienie wg dołączonego przykładu. Po wypełnieniu, prosimy o odesłanie skanów PDF w jednym pliku wg kolejności z załącznika do dnia 15.06.2022. Wypełnione dokumenty PROSIMY przesłać e-mailem na adres: kolonie.olimp@gmail.com , jako osobny e-mail. Tytuł wiadomości mailowej: nazwa kolonii i termin oraz imię i nazwisko uczestnika.

Po sprawdzeniu formalności, mailowo odpowiemy, czy wszystko jest wypełnione poprawnie. Poprosimy o ewentualne poprawki lub uzupełnienie braków i ponowną wysyłkę mailową. Bardzo zależy nam na sprawdzeniu dokumentacji wcześniej, właśnie mailowo, by zbiórka odbyła się sprawnie i szybko, bez oczekiwania kolonistów.

Prosimy, aby dokumenty były zeskanowane w kolejności, w jednym pliku w formacie PDF. (łatwo można utworzyć taki plik ze zdjęć w darmowych programach: na Androida Tiny Scanner lub na IOS’a w aplikacji notatki)

UWAGA: dokumenty zeskanowane „do góry nogami”, w losowej kolejności stron czy też w postaci zdjęć nie będą sprawdzane.

Pozostałe dokumenty w załączniku mają charakter informacyjny. Bardzo prosimy o zapoznanie się z wymienionymi załącznikami, zwłaszcza z dokumentem o nazwie „Informacje dla rodziców” oraz regulaminem.

UWAGA! BEZ KARTY KWALIFIKACYJNEJ  W FORMIE FIZYCZNEJ UCZESTNIK NIE MOŻE WYJECHAĆ NA WYPOCZYNEK WG PRAWA I KONTROLI PROWADZONYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY.

Oryginały dokumentów w formie papierowej proszę zabrać na zbiórkę. Proszę, aby spakować je w foliową koszulkę.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy dostępni mailowo (Klaudia Klimek) olimp.kontakt@gmail.com lub pod nr telefonu 506293277 (pon-pt 10.00-13.00/ Natalia Klein).

Nie możemy się doczekać wyjazdu! :)

Pozdrawiamy ciepło,

Klaudia Klimek i Rafał Klimek

Szkoła pływania Olimp

tel. 506-293-277 

DOKUMENTY DO POBRANIA PONIŻEJ