AKTUALNOŚCI DLA BASENU WC SPA PRZY UL. TEATRALNEJ 10-12 WROCŁAW

Drodzy Państwo!

Prosimy o przeczytanie informacji do końca oraz dokonanie wyboru w systemie ActiveNow.

Chęć uczestnictwa w zajęciach potwierdza frekwencja oraz  telefony z różnymi propozycjami rozwiązań, za które bardzo dziękujemy.
W chwili obecnej możemy prowadzić jedynie zajęcia lecznicze/rehabilitacyjne – pływanie korekcyjne oraz  zajęcia dla osób z licencjami sportowymi dowolnej dyscypliny sportowej. Od początku istnienia naszej działalności prowadzimy zajęcia korekcyjne oraz rehabilitację w wodzie, o czym świadczy PKD naszej działalności.

Co więcej, pływalnia przy ul. Teatralnej jest placówką NZOZ, co daje nam możliwości kontynuowania dotychczasowych kursów pływania z naciskiem na aspekt zdrowotny- pływanie korekcyjne oraz rehabilitacji w wodzie w trybie grupowym na tym obiekcie mogą się odbywać/ być kontynuowane.

Zwykłe kursy grupowe nauki i doskonalenia pływania na basenie przy ul. Teatralnej w terminie 20.03 do 09.04 zostają wstrzymane i zastąpione kursami pływania leczniczego. Udział ww.  pływaniu leczniczym nie jest obowiązkowy.

W obecnej sytuacji prosimy o informacje czy w związku z modyfikacją dotychczasowych kursów pływania na zajęcia lecznicze, wyrażacie Państwo chęć kontynuowania zajęć w okresie 23.03-9.04. Prosimy o podjęcie decyzji wg instrukcji poniżej.

  1. Prosimy o zalogowanie się w systemie ActiveNow https://app.activenow.pl/ login to Państwa e-mail.  (zaproszenie do systemu było wysłane na adres e-mail) 
  2. W zakładce “MOJE DANE” , w polu: Pływanie lecznicze – pływanie korekcyjne/rehabilitacja w wodzie prosimy o dokonanie wyboru: TAK/ NIE do dnia 21.03 do godz. 21.00. Zarówno w przypadku chęci jak i niechęci kontynuacji. 

UWAGA!

  • Jeśli większość uczestników grupy (około 5 osób) potwierdzi chęć uczestnictwa w zajęciach korekcyjnych, zajęcia będą odbywać się w miejsce zwykłych kursów nauk i doskonalenia pływania: dzień tygodnia pozostanie bez zmian, godzina zajęć ulegnie przesunięciu na pełną godzinę zajęć (15 min. wcześniej niż dotychczas), miejsce: basen nr 1, osoba prowadząca pozostaje bez zmian
  • O kontynuacji zajęć poinformujemy smsowo- Przewidywana data startu zajęć leczniczych – 22.03 lub 23.03
  • Cena zajęć leczniczych pozostaje bez zmian w stosunku do kursów nauk pływania.
  • UWAGA! WAŻNE- zajęcia lecznicze przeznaczone są tylko dla osób chętnych i zainteresowanych w/w zajęciami. Nie ma obowiązku uczestnictwa. 

Ze względu na zmianę basenu na basen nr 1 (jedyny otwarty w chwili obecnej), zajęcia lecznicze przeznaczone są dla uczestników od 4 r.ż. Ze względu na temperaturę wody i głębokość basenu nr 1, niestety nie będzie zajęć leczniczych z rodzicem “rodzic i ja”. 

Zajęcia indywidualne na basenie przy ul. Teatralnej mogą odbywać się jedynie z uczestnikami posiadającymi licencję jakiegokolwiek Związku Sportowego. Największym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się grupa zawodników z Polskiego Związku Przeciągania Liny. Osoby zainteresowane kontynuacją zajęć indywidualnych i właśnie tą dyscypliną zapraszamy do zapoznania się z informacjami tutaj: http://pzpl.pl/ 

Mamy nadzieję, że zwykłe kursy nauk i doskonalenia pływania będą odbywać się od 10.04 bez zakłóceń :) 

Wszystkiego dobrego!