Gdzie uczymy – szkółka pływacka – Wrocław (hotel Gem, Śródmieście, Mianowskiego)

NOWOCZESNE PŁYWALNIE – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Chcąc zapewnić naszym kursantom satysfakcję, wygodę i bezpieczeństwo, organizujemy zajęcia na czystych, wyremontowanych lub nowo wybudowanych pływalniach. Nasza szkoła pływania posiada kilka sprawdzonych miejsc we Wrocławiu i Wałbrzychu, gdzie zapraszamy osoby chętne nabycia nowych doświadczeń i umiejętności. Lekcje pływania dla dzieci oraz nauka pływania dla dorosłych odbywają się na krytych pływalniach, zlokalizowanych w Śródmieściu, przy hotelu Gem na ul. Mianowskiego na Zaciszu, na pływalni przy ZS nr 14 ul. Turuńska (boczna Brucknera) oraz przy ul. Chełmońskiego 43 na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz w Wałbrzychu w Aqua-Zdroju przy ul. Ratuszowej i przy ZS nr 4 ul. Sokołowskiego. W wymienionych obiektach nasza szkółka pływacka prowadzi zajęcia o najwyższej skuteczności, przy wdrożeniu innowacyjnych i sprawdzonych metod. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu obiektów, nasi kursanci mają sposobność wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie lokalizację – zapraszamy do nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

Dbając o Państwa komfort, prowadzimy zajęcia na nowoczesnych lub dopiero wyremontowanych obiektach, które prezentujemy poniżej:

• Pływalnia przy Hotelu Gem*** – Ul. Mianowskiego 2B we Wrocławiu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

BASEN 2

 

• Centrum Aktywnego wypoczynku „AQUA ZDRÓJ” ul. Ratuszowa 6 w Wałbrzychu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

7-860x320

 

• Pływalnia przy Zespole Szkół Nr 4 – ul. Dra Sokołowskiego 75 w Wałbrzychu. Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

4lo-basen


 


• Pływalnia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43 –
Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.
chelmona

• Pływalnia przy ZS nr 14    we Wrocławiu, ul. Brucknera 10 – Na basenie prowadzimy zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania, zarówno grupowo jak i indywidualnie.

SZKOŁA PŁYWANIA W TWOJEJ OKOLICY

Odpowiadając na Państwa potrzeby, prowadzimy zajęcia w kilku obiektach – prezentują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu oraz higieny, gwarantując naszym kursantom satysfakcję z zajęć. Lekcje pływania dla dzieci oraz nauka pływania dla dorosłych odbywają się we Wrocławiu i Wałbrzychu w kilku lokalizacjach. Tam zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej szkółki pływackiej. Nauczymy pływać zarówno najmłodszych ochotników, jak i dorosłych kursantów. Innowacyjne metody oswajania z wodą oraz wprowadzania w techniki pływackie gwarantują zadowolenie i sukces z podjętych lekcji. Szkoła pływania dla dorosłych i dzieci we Wrocławiu, na ulicy Mianowskiego przy hotelu Gem to gwarancja bezpieczeństwa i czystości podczas nauki. Wybierz odpowiadającą Ci lokalizację i dołącz do nas – z nami pływanie stanie się Twoją pasją.