Cennik – nauka pływania dla dzieci i dorosłych

Poszukując korzystnych propozycji cenowych odnoszących się do lekcji pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu, warto zainteresować się ceną proponowaną w naszej szkole. Możemy pochwalić się konkurencyjną ofertą, w ramach której gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów, dla których nauczanie pływania najmłodszych jest pasją. Nasza szkoła pływania dla dzieci poza korzystną ceną cechuje się indywidualnym podejściem do kursantów, optymalizacją zajęć z uwzględnieniem możliwości i umiejętności dzieci oraz bezpieczeństwem i higieną wykorzystywanych obiektów pływackich. Pływanie dla dzieci jest bardzo ważną aktywnością fizyczną, która pomaga w prawidłowym rozwoju.

– cennik – W podanych cenach jest już zawarta opłata wejścia na pływalnie
Zniżka dla rodzeństw oraz uczestników uczęszczających na zajęcia min. 2 razy w tygodniu


*30 zł- opłata wpisowa na poczet czepka pływackiego Szkoły pływania Olimp

 

 

Cena za semestr uzależniona jest od dnia(liczby zajęć w semestrze) oraz basenu. Jest to liczba zajęć pomnożona przez kwotę jednostkową.
Przykładowo: Jeśli w semestrze mamy 16 zajęć a kwota jednostkowa wynosi 32 złote, całkowita kwota za semestr wrzesień -luty wynosi 512 złotych. Cena semestralna rozliczana może być we wcześniej ustalonych indywidualnie ratach.

W przypadku nieobecności dziecka umożliwiamy odrobienie zajęć.
Przy zapisie na pływanie dla dzieci, młodzieży czy dorosłych w trakcie semestru do grupy zajęcia liczone są od pierwszych zajęć uczestnika w semestrze.

Ceny lekcji pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu

Jak nauczyć dziecko pływania? Nasi instruktorzy znają odpowiedź! Posiadając długoletnie doświadczenie, potrafią zaprojektować przebieg zajęć w sposób maksymalizujący ich efektywność oraz motywujący uczestników do aktywnego udziału. Szkoła pływania dla dzieci we Wrocławiu i Wałbrzychu cechuje się niską ceną za zajęcia, zrzeszając jednocześnie najlepiej wykwalifikowanych i zaangażowanych nauczycieli pływackich, których celem jest wprowadzenie dzieci w świat pasji i sportu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przedstawioną w cenniku.